KUCHYNĚ 

Nabízíme Vám naší širokou nabídku možností sestavení kuchyní na míru. Z našeho vzorníku nepřeberných barev a jejich kombinací. S možností zvolené si s mnoha odstínů laminátu nebo profilovaných povrchů dvířek z masivu v lesku či trendy super matu.DVEŘE/ZÁRUBNĚ

Dřevěné dveře z našeho truhlářství vynikají pečlivou ruční prací a originálním disignem. Masiv smrk, masiv borovice, masiv modřín popřípadě atip. Vyrábíme s dřeva které si sami sušíme. Naše dveře vynikají detailním a kvalitním zpracováním a délkou životnosti. Nabízíme jak interiérové dveře, tak vchodové dveře, zárubně ,obložky i rám vše podle potřeby a místa pro spokojenost Vás zákazníků.


VESTAVNÉ SKŘÍNĚ (lamino-masiv)

Plánujete novou vestavěnou skříň? Měla by být nejen krásná, ale i praktická. Vestavěná skříň má být na míru nejenom danéna prostoru, ale i Vašim potřebám. Pokud hledáte nábytek, který Vám vydrží opravdu dlouho, potom vybírejte šatní skříně z masivu. Ať už zvolíte smrk, borovici, modřín, čí buk nebo dub, získáte kvalitní nábytek, který vyniká svým vzhledem, stylem a elegancí. Stejně tak máte možnost si vybrat  z našeho vzorníku nepřeberných barev a jejich kombinací. S možností zvolené si s mnoha odstínů laminátu.  


                      OSTATNÍ